Wsparcie finansowe PARP w projekcie HORECA

Wsparcie finansowe PARP w projekcie HORECA

Szanowni Państwo,
ZPT Lewiatan oraz Sektorowa Rada ds. Kompetencji Turystyka wychodząc naprzeciw przedsiębiorcom aplikującym do PARP o wsparcie finansowe w projekcie HORECA w ramach naboru wniosków rozpoczynającego się od dnia 06.05.2024 r.informujemy, że z kwoty 1,25 miliarda złotych możecie otrzymać do 600 tysięcy złotych na wsparcie i rozwinięcie swojej działalności.
Środki będą musiały być podzielone na następujące komponenty:

  • komponent inwestycyjny (w tym działania w zakresie zielonej i
    cyfrowej transformacji).
  • komponent usług doradczych o charakterze rozwojowym.
  • komponent szkoleniowy.

Ponieważ wielu z Was zgłasza problemy dotyczące tego, w jaki sposób najlepiej spożytkować środki związane z transformacją cyfrową oraz usługami doradczymi i szkoleniami, rekomendujemy nawiązanie współpracy z międzynarodową firmą Wakelet, której narzędzi do prezentacji swojego portfolio regularnie używają miliony osób na całym świecie. To jedna z największych platform komercyjnych – używają jej Uniwersytet Harvarda, FC Barcelona, Airbus, Microsoft czy muzeum Guggenheima.
Także w Polsce coraz więcej firm tworzy swoje wirtualne portfolio na platformie Wakelet, wiedząc że przyciąga to licznych zagranicznych klientów. Polska filia tej międzynarodowej firmy przygotowała specjalnie dla naszego sektora promocyjną ofertę spełniającą wszystkie wymogi cyfrowej i zielonej transformacji. Obejmuje kompleksową diagnozę oprogramowania używanego w firmie, warsztaty, kilkudniowe szkolenia z najlepszymi ekspertami w Polsce oraz wdrożenie w firmie oprogramowania specjalnie dopasowanego do jej potrzeb.
W zależności od wybranego pakietu*, Wakelet oferuje także stworzenie całego portfolio firmy (razem z realizacją zdjęć i nagrań na miejscu), nową albo ulepszoną własną stronę internetową, a także priorytetową obsługę kanałów społecznościowych przez cały rok. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z ekspertami Wakelet pod adresem ([email protected]) jednocześnie informując, że dyrektor Mateusz Rafał dwukrotnie uczestniczył w konferencjach Sektorowej Rady, prezentując ciekawe rozwiązania dotyczące nowoczesnych technologii oraz innowacyjnych rozwiązań w turystyce.
Materiały do pobrania: Wakelet prezentacja

Udostępnij ten wpis