I Bal Charytatywny Polskiej Gastronomii

Bal Charytatywny

I Bal Charytatywny Polskiej Gastronomii

Organizujemy I Bal Charytatywny Polskiej Gastronomii, który odbędzie się już 26 maja w Arche Hotel Krakowska w Warszawie. To wyjątkowe wydarzenie, które nie tylko integruje przedstawicieli branży gastronomicznej, ale także stanowi okazję do wspierania szczytnych celów charytatywnych.

Środki zebrane podczas balu zostaną przekazane na budowę pracowni gastronomicznej dla uczniów niepełnosprawnych w Zespole Szkół Specjalnych nr 105 w Warszawie oraz na pomoc restauracjom, gdzie zatrudnieni są głównie pracownicy z niepełnosprawnością, takim jak Zdrówko w Legionowie, Bistro z Ikrą w Rybniku i Przystań w Płocku.

Podczas tego wyjątkowego wieczoru będziemy mogli poznać zwycięzców konkursu na najlepszą szarlotkę, zorganizowanego przez Stowarzyszenie Naukowo-Techniczne Przemysłu Spożywczego. Laureaci będą mieli okazję zaprezentować swoje mistrzowskie wypieki.

W programie balu znajdą się także:

  • Muzyka na Żywo

Podczas tego wyjątkowego wydarzenia towarzyszyć nam będzie muzyka na żywo, tworząca niezapomnianą atmosferę. François Martineau, uczestnik programu „Mam talent” zabierze nas w muzyczną podróż podczas swojego koncertu zatytułowanego „Francja nad Wisłą”. Jego wyjątkowe brzmienie sprawi, że ta noc będzie jeszcze bardziej magiczna, pełna dźwięków i emocji.

  • Barmańskie Show z Krzysztofem Drabikiem

Nie tylko melodia będzie naszym towarzyszem! Krzysztof Drabik, laureat programu Mam Talent, wzbogaci nasze doświadczenie barmańskim show. Jego umiejętności i kreatywność z pewnością zachwycą nas wszystkich, tworząc unikalne chwile, które pozostaną w pamięci każdego z nas. Przygotujcie się na emocjonujące widowisko!

  • Prezentacja Celów Charytatywnych

Podczas I Balu Charytatywnego Polskiej Gastronomii, szczególną uwagę poświęcamy prezentacji celów charytatywnych, które wspieramy. Opowiadamy o potrzebach uczniów niepełnosprawnych i przedstawiamy plany dotyczące budowy pracowni gastronomicznej. Ponadto, dzielimy się historiami i projektami, na które zbieramy środki, reprezentując restauracje takie jak Bistro z Ikrą w Rybniku, Przystań w Płocku i Zdrówko Legionowo.

  • Licytacja Dzieł Sztuki

Zaplanowaliśmy ekscytującą licytację dzieł sztuki, które hojnie przekazał Członek Zarządu Izby Jacek Bełz. W ten sposób, każdy z nas ma okazję zdobyć unikatowe dzieło, a zebrane środki wesprą nasze charytatywne cele.

  • Loterie Fantowe

Będziemy mieli szansę wygrać fantastyczne nagrody w loteriach fantowych. Dzięki hojności naszych sponsorów i partnerów, każdy los to szansa na zdobycie czegoś wyjątkowego, a jednocześnie wsparcie dla potrzebujących.

  • Stacje Kucharskie ze Specjałami Kuchni Polskiej i Europejskiej

Bal Charytatywny Polskiej Gastronomii to również dla nas wyjątkowa podróż kulinarna. Na naszych stacjach kucharskich znajdziemy specjały zarówno z polskiej, jak i europejskiej kuchni. Doświadczeni kucharze przygotują autentyczne smaki, które zachwycą nasze podniebienia.

  • Bogate Menu Kuchni Polskiej i Europejskiej

Dla nas, miłośników wykwintnych potraw, przygotowaliśmy bogate menu, obejmujące zarówno dania klasycznej polskiej kuchni, jak i wyborne specjały europejskie. Każda potrawa jest starannie przyrządzona, aby dostarczyć nam niezapomnianych doznań smakowych.

  • Open bar

Z przyjemnością informujemy, że podczas naszego nadchodzącego Balu Charytatywnego będzie dostępny dla Państwa open bar. Zapewniamy szeroki wybór napojów alkoholowych oraz bezalkoholowych przygotowywanych na życzenie, przez doświadczonych barmanów.

  • Zabawa do 3:00

Bal Charytatywny Polskiej Gastronomii nie kończy się wcześnie! Nasza zabawa trwa do godziny 3:00 rano, zapewniając nam wszystkim niezapomnianą noc pełną muzyki, tańca i radości. Niech to będzie dla nas wyjątkowa okazja do wspólnego świętowania i wsparcia celów charytatywnych. Do zobaczenia na parkiecie!

Koszt uczestnictwa w balu to 290 zł od osoby.  Istnieje także możliwość rezerwacji noclegu w hotelu, pokoje są dostępne w korzystnej cenie 340 zł brutto za pokój jednoosobowy ze śniadaniem oraz 400 zł brutto za pokój dwuosobowy na hasło Bal Charytatywny Polskiej Gastronomii.

Rezerwacje są już otwarte, a miejsca ograniczone. Zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu 535 115 445 lub poprzez email: [email protected]. Dołączcie do nas, bawmy się wspólnie dla szczytnych celów!

Udostępnij ten wpis