Obiady z MAKRO dla Ukrainy – RESTAURATORZE – Dołącz do Współpracy

Obiady z MAKRO dla Ukrainy – RESTAURATORZE – Dołącz do Współpracy

Izba Gospodarcza Gastronomii Polskiej razem z naszym Członkiem MAKRO Cash and Carry Polska oraz Fundacją Wolna Ukraina, przygotowała Projekt pomocowy na rzecz społeczności ukraińskiej: Obiady z MAKRO dla Ukrainy.

 

Niniejszym zachęcamy wszystkich Sympatyków IGGP do włączenia się do Wspólnych działań, zarówno Restauratorów – Członków IGGP, ale również tych Restauratorów, którzy nie są Członkami IGGP, ale wypełnili Deklarację członkowską i są w kontakcie e-mailowym z IGGP. Zapraszamy również Dostawców i Producentów – Członków IGGP, ale również tych, którzy nie są Członkami IGGP, ale wypełnili Deklarację członkowską.

Na czym polega Projekt: Obiady z MAKRO dla Ukrainy…

MAKRO dostarcza do Restauracji produkty do jednego dania: Gulasz wieprzowy z kaszą i buraczkami w ilości 100 dań dwa razy na miesiąc.

Restauracja przygotowuje Dania, które odbiera z Restauracji Organizacja Charytatywna wskazana przez Fundację Wolna Ukraina i przekazuje do potrzebujących.

Liczba lokali, które mogą przystąpić do Projektu jest ograniczona, uzależniona od ilości zgłoszeń, zasięgu terytorialnego działania Organizacji Charytatywnych.

Preferowane są Restauracje w tych miastach, gdzie znajdują się Hale Makro.

————–

Dostawcy i Producenci mogą wesprzeć Projekty Pomocowe IGGP o nagrody dla Restauratorów biorących udział w Akcjach IGGP, mogą również sami ufundować produkty na inne dania. Fundacja Wolna Ukraina prowadzi razem z IGGP drugą Akcję: „Jeść każdy musi”, w której Restauratorzy będą sprzedawać Dania z przeznaczeniem ich konsumpcji dla przedstawicieli społeczności ukraińskiej wskazanych przez Organizacje Charytatywne.

Wszystkich Restauratorów zainteresowanych przystąpieniem do Akcji pomocowych IGGP prosimy o kontakt e-mailowy do Sekretarza IGGP: [email protected] 

 

 

Udostępnij ten wpis