KONKURS OTWARTY NA STANOWISKO SEKRETARZA GENERALNEGO

KONKURS OTWARTY NA STANOWISKO

SEKRETARZ GENERALNY

IZBY GOSPODARCZEJ GASTRONOMII POLSKIEJ (IGGP)

Zarząd i Rada Izby Gospodarczej Gastronomii Polskiej ogłasza konkurs otwarty na stanowisko Sekretarza Generalnego Izby. Sekretarz Izby odpowiedzialny jest za realizację strategii rozwoju IGGP, a w szczególności:

integrację przedsiębiorców gastronomicznych

prowadzenie programów edukacyjnych,

kreowanie pozytywnego public relations IGGP,

aktywny udział w życiu społeczno – gospodarczym.

Od kandydatów oczekujemy:

– wysokiej kultury komunikacji i umiejętności budowy networkingu w segmencie B2B,

– doświadczenia w prowadzeniu projektów społeczno – gospodarczych,

– zdolności negocjacji,

– zdolności prezentacji i wystąpień publicznych,  w tym w mediach,

– umiejętności pracy zespołowej oraz organizacyjnych budowy regionalnych reprezentacji IGGP w Polsce,

– umiejętności pracy w modelu project management,

– wysokich zdolności komunikacyjnych.

Oferujemy:

– atrakcyjne wynagrodzenie stałe,

– pracę w pełnym wymiarze godzin (praca stacjonarna),

– wynagrodzenie premiowe uzależnione od pozyskiwania nowych członków IGGP,

– pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,

– możliwość rozwoju osobistego i zawodowego w ramach struktur największej organizacji gastronomicznej w Polsce

Swoje CV i dossier  kandydaci mogą  wysyłać na adres e-mailowy [email protected] – PR & Marketing Manager IGGP w terminie do 31 lipca 2023 r. albo pisemnie na adres Izba Gospodarcza Gastronomii Polskiej w Warszawie,

00-043 Warszawa, ul. Czackiego 3/5.

Drugim etapem konkursu będzie spotkanie z zespołem zarządu i rady IGGP w siedzibie głównej IGGP w Warszawie, w uzgodnionym z kandydatem terminie. Celem spotkania będzie wysłuchanie oferty pracy na stanowisku. Oceniane będą przede wszystkim:

-doświadczenie w prowadzeniu projektów, zdolności komunikacyjne, umiejętności prezentacji biznesowej oraz doświadczenie biznesowe. Czas trwania prezentacji – max. 30 min. + 15 min. na dyskusję i pytania.