Targi EuroGastro 2022

W dniach 17-19 maja 2022, Izba Gospodarcza Gastronomii Polskiej wzięła udział w kolejnej odsłownie międzynarodowych targów EuroGastro 2022. Tysiące profesjonalistów z branży, a w śród nich: przedstawiciele czołowych firm z sektora HoReCa, osobowości kulinarne, najznamienitsi szefowie kuchni, światowej sławy barmani, sommelierzy, bariści i cukiernicy.

Wydarzenie charakteryzuje szeroki zakres branżowy, który obejmie 6 głównych stref tematycznych:

- Wyposażenie zaplecza kuchennego

- Piekarstwo i cukiernictwo

- Żywność i napoje

- Kawa

- Wyposażenie hoteli, sal restauracyjnych i barów

- Drink & bar.

Targi to doskonała okazją do spotkań ze specjalistami oraz do nawiązania relacji biznesowych. Dodatkowym atutem imprezy była możliwość umówienia indywidualnych spotkań biznesowych z producentami, dystrybutorami oraz przedstawicielami największych firm działających w branży. Wystawcy mieli niepowtarzalna okazję na promocję marki na szeroką skalę oraz przedstawienia swojej oferty tysiącom odwiedzającym. Korzyści, jakie wynikają z udziału w targach, to także okazja do negocjacji warunków płatności i dostaw, a przy tym oszczędność pieniędzy i czasu.Wydarzenie wzbogaciły m. in. liczne prelekcje traktujące o kluczowych zagadnieniach z branży, a także pokazy kulinarne prowadzone przez najlepszych szefów kuchni. 

Międzynarodowym targom EuroGastro towarzyszyła również 14. edycja największych targów rozwiązań dla branży Hotelarskiej – World Hotel. Wydarzenie to przyciąga kluczowych przedstawicieli branży hotelarskiej z całego świata. To wyjątkowa, jedyna na taką skalę impreza, na której była możliwość zapoznania się z najnowszymi produktami, innowacjami i trendami na rynku. Odwiedzający World Hotel to przede wszystkim właściciele i menedżerowie hoteli, moteli, pensjonatów, uzdrowisk i sanatoriów; ale też inwestorzy, deweloperzy, doradcy inwestycyjni, architekci czy dekoratorzy wnętrz.

IGGP podczas tegorocznych targów nawiązała wiele nowych relacji biznesowych. Nie zabrakło również wielu ciekawych dyskusji na temat ostatnich wydarzeń jakie miały wpływ na naszą branżę.