Szkolenia Twojej załogi restauracyjnej z Dorotą Rydygier

Problemy na kuchni? Zaproś Dorotę Rydygier do swojej restauracji i daj sobie pomóc.

Dlaczego będąc szefem kuchni warto się szkolić? Każdy szef kuchni powinien nieustannie pogłębiać swoją wiedzę, bo w kuchni bardzo łatwo wpaść w rutynę. Nasz zawód opiera się na powtarzalności czynności i zadań, niemal identycznych każdego dnia. Szkolenia czy staże to konfrontacja z innymi metodami, technikami gotowania. Inwestowanie w siebie to budowanie własnego kapitału, którego nikt nam nie zabierze.
Dorota Rydygier jako właścicielka francuskiej restauracji w Krakowie, stażach w 3*Michelin we Francji, doświadczeniu jako szef w Konsulacie Generalnym USA, proponuje usługę wsparcia restauracji, które potrzebują doraźnej pomocy.
Pani Dorota gościnnie szefowała w Ambasadzie Belgii w Warszawie. (Referencje na życzenie). Obecnie jest Wice Prezeską Izby Gospodarczej Gastronomii Polskiej. Liderka pozwu zbiorowego gastronomii polskiej przeciwko Skarbowi Państwa.

Wspólnie definiujemy potrzeby, podpisujemy umowę, indywidualnie wyceniam usługę (misję).
Przyjeżdżam z moją kucharką  na tydzień lub na tyle dni ile będzie potrzeba. Wraz z Waszym szefem  robimy przegląd chłodni/mroźni. W oparciu o produkty, które trzeba wykorzystać komponujemy dania (jako promocje dnia lub do karty).
Sprawdzamy danie po daniu z istniejącej karty, poprawiamy, ulepszamy, modyfikujemy. Nie nastawiam się na fine dinning. W obecnym kryzysie dania muszą być w przystępnej cenie, dobrze wyglądające, zachwycające smakiem.
Jeśli jest taka potrzeba, tworzymy nową kartę, szkolimy personel.
Mogę zorganizować okazyjną degustacyjną francuską kolację z doborem win.
Prowadzę warsztaty kulinarne.
Jednorazowy koszt misji rekompensuje się przez odblokowanie zalegających pieniędzy w towarze.
Mam ogromną wiedzę i doświadczenie. Specjalizuję się w kuchni francuskiej ale kuchnia śródziemnomorska ale też polska nie jest dla mnie problemem.

Przyjeżdżam na tydzień, kilka dni. Indywidualnie wyceniam każda usługę.
Kontakt:
[email protected] tel. 570084899