Jedna karta - pakiet korzyści!

Oficjalne karty członkowskie dla Społeczności IGGP! A Ty? Masz już swoją kartę? Nie zwlekaj i dołącz do Izby Gospodarczej Gastronomii Polskiej.

Z przyjemnością wysyłamy na Twoje ręce kartę członkowską IGGP oraz Certyfikat członkostwa w IGGP wraz z naklejkami naszej integracji wśród członków IGGP.

Naklejki informujące o przynależności do IGGP są naszą propozycją wewnętrznego programu lojalnościowego, wewnątrz grupy członków. Jeżeli jakiś gość w Twojej restauracji okaże kartę członkowską IGGP - naliczasz mu 10% rabatu. Oczywiście obowiązuje to tylko w momencie kiedy zdecydujesz o umieszczeniu naklejek na drzwiach twojego lokalu albo w innym widocznym miejscu.

Będziemy wdzięczni, jeżeli certyfikat przynależności do IGGP znajdzie swoje widoczne miejsce na ścianie Twojego lokalu. Warto przecież manifestować autentyczną integrację branży gastronomicznej reprezentowaną w IGGP przez ponad 800 firm. Jesteśmy przekonani, że ten proces będzie postępował w nadchodzących latach, ale to jest już w naszych rękach - dzięki pozytywnemu zaangażowaniu całej naszej grupy.

 Już teraz jesteśmy największą izbą branżową w Polsce!

Karta członkowska, po opłaceniu składki rocznej, gwarantuje wiele korzyści i przywilejów dla członka IGGP. Katalog benefitów wynikających z przynależności do naszej Izby cały czas rozwijamy. Aktywna karta członkowska uprawnia do korzystnych cenowo zakupów produktów i usług, w specjalnych cenach dla członków IGGP.

 

Witamy serdecznie z Izbie Gospodarczej Gastronomii Polskiej. Jesteśmy dla Ciebie i dla rozwoju branży gastronomicznej - otwarci na nowe pomysły i sugestie. Zachęcamy do aktywnej pracy w szeregach naszej Izby, a w szczególności do reprezentacji regionalnej naszych struktur w całej Polsce