Dofinansowanie z KPO z wakelet.com

Dofinansowanie z KPO z wakelet.com

🚀 **Zwiększ swoje szanse na uzyskanie dofinansowania z KPO!** 🚀

🔹 **Czy jesteś gotowy na rozwój swojej restauracji bez ryzyka własnych środków?** Dzięki współpracy z Wakelet i możliwości aplikowania o środki z KPO z komponentu A 1.2.1, masz unikalną okazję zdobyć nawet 600 000 zł na rozwój i dywersyfikację działalności.

👉 Co oferujemy?

– **Kompleksowe szkolenia cyfrowe i usługi subskrypcji oprogramowania**, które idealnie wpisują się w potrzeby dzisiejszych restauratorów chcących rozszerzyć swoje operacje, np. o działalność cateringową na eventy.

– **Indywidualne doradztwo i dostosowanie technologiczne**, które pomoże Ci zintegrować się z nowoczesnymi aplikacjami cateringowymi i zwiększyć widoczność Twojej działalności na światowym rynku.

📌 **Nie ryzykujesz własnymi środkami!** Wkład własny może być pokryty zarówno z pensji pracowników, jak i wkładu rzeczowego. Dodatkowo, nasze usługi stanowią tylko 10% całości alokacji, co pozwala Ci zainwestować resztę w rozbudowę bazy czy zatrudnianie nowych pracowników.

📆 **Działaj szybko!** Tylko do końca miesiąca możesz aplikować o te środki. Nie czekaj, skontaktuj się z nami już dziś, abyśmy mogli pomóc Ci w przygotowaniu wniosku i wykorzystaniu tej niepowtarzalnej szansy!

💼 **Z Wakelet twoja restauracja może więcej.** Zainwestuj w przyszłość swojego biznesu już teraz!

📧 **Kontakt:** [email protected]

Udostępnij ten wpis